Home (Start)
Załoga firmy
Wiadomości i plotki
Album zdjęć
Ulubione linki
Kontakt z obsługą
 


Nazywam się K. Szafrański i jestem właścicielem PHU SCHAFRAN.

Wychowałem się w rodzinie numizmatyków, co dzisiaj zaoowocowało założeniem firmy, która zajmuje się przede wszystkim wysyłkową sprzedażą przedmiotów kolekcjonerskich poprzez własny sklep online jak również za pośrednictwem najbardziej popularnych portali aukcyjnych.

Jako absolwent germanistyki na Uniwersytecie Łódzkim przez wiele lat byłem nauczycielem i tłumaczem języka niemieckiego. Po latach pracy postanowiłem wykorzystać poznany język w celu kultywowania rodzinnej tradycji kolekcjonowania głównie monet, medali, odznak, obrazów, antyków itp. jak również na bazie tej tradycji stworzyć obszar mojego zarobkowania.

Moim głównym obowiązkiem w przedsiębiorstwie jest dbanie o asortyment firmy oraz o to, aby klient był zadowolony z obsługi, towaru, jego jakości, szybkości realizacji transakcji oraz aby powracał do nas z przyjemnością i finalnie został naszym stałym klientem.


Absolwentka ekonomii. Jako pracownik biurowy zajmuje się obsługą klientów. W wolnym czasie zajmują ją książki i numizmatyka.


Loki (Logi) to w mitologii nordyckiej bóg zniszczenia, śmierci i oszustwa, również bóg ognia. Skandynawskie "Loughi" znaczy tyle, co płomień. Syn Farbauti i Laufey. Loki posiadał zdolność przemiany (w łososia, konia, ptaka, pchłę itp.), włącznie ze zmianą płci.

Tako rzecze wikipedia. Natomiast Loki, który jest członkiem naszej załogi i pilnuje dobytku firmy, prezentuje się wręcz odmiennie, niż jego odpowiednik przedstawiany przez wierzenia ludzi.

                                                                                  Loki jest kolekcjonerem. Prawdziwa klasa. Zbiera monety, z podłogi, czasami medale :) i zanosi je na swoje miejsce. Oczywiscie nie na miejsce danej monety czy medalu, tylko na swoje psie miejsce. Tam je wszystkie zbiera i są one jego kolekcją, którą pielęgnuje. Najważniejsze, że ma w biznesie pewną praktykę.

 
Top