Firma – nazwa, pod którą przedsiębiorca prowadzi działalność gospodarczą lub zawodową. Słowo to prawdopodobnie przyjęło się w języku polskim za pośrednictwem francuskiego firme, wywodzącego się od włoskiego firma, pierwotnie oznaczającego potwierdzenie umowy podpisem

Idea
::::
Firma
::::
Komis
::::
Oferta
::::
Dokumenty
::::
Reklama

 

Zarejestrowana firma SCHAFRAN PHU

   Firma SCHAFRAN działa na rynku internetowym od blisko dziesięciu lat. Początkowo działalność dotyczyła tylko i wyłącznie numizmatyki. W ofercie głównie numizmaty: monety, medale. Z czasem pojawiły się banknoty, stare srebra, antyki i inne starocie: zabawki, obrazy, szkło itd.
   Przez lata rozwoju firma SCHAFRAN dokonała blisko 20000 transakcji z około 6000 tysiącami uzytkowników internetu z całego świata.
   Dzięki wielu kanałom sprzedaży, dającym dostęp do oferty firmy tysiącom klientów, dzięki profesjonalnej obsłudze od początku do końca każdej transakcji, dzięki konkurencyjnym cenom, klientów chcących sprzedać za pośrednictwem naszej firmy przybywa, a i zainteresowanych zakupem nie brakuje. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy !!!
   Firma Schafran prowadzi nie tylko i wyłącznie sprzedaż komisową, ale również skup wartości kolekcjonerskich. Konkurencyjne ceny, rzetelne podejście do klienta, profesjonalna obsługa, ugruntowały naszą pozycję na rynku kolekcjonerskim (przede wszystkim numizmatycznym) nie tylko w sieci. Ze względu na szybko zmieniające sie warunki handlu postawiliśmy na rozwój infrastruktury internetowej, dzięki której dzisiaj łatwiej pozyskać kilienta. Tradycyjne metody handlu odchodzą do lamusa. Firma Schafran prowadzi własny sklep internetowy, pokazuje swoja oferte na protalach branżowych, przeprowadza transakcje pomiedzy doswiadczonymi i zaprzyjaźnionymi partnerami handlowymi, sprzedaje na protalach aukcyjnych i przez własne seriwsy interentowe. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani i zadowoleni, korzytsając z oferty naszej firmy.

Krzysztof Szafrański.